X

Я підняв руку на дружину...

5 років назад я познайомився із жінкою, яка була розведена вже пару років, а мої стосунки з дружиною були вже на грані…. звичайно я розвівся…. Із новою жінкою в нас все було дуже добре. Відпочивали, гуляли до ранку… але майже завжди був алкоголь… вона дуже любить шампанське… Майже через 2 роки нашого разом життя ми одружилися. Все класно — кохання до нестями і тому подібне. Але кохання до нестями було тоді, коли вона випивша, а на тверезу було, але то все не то. Були скандали і великі відносно алкоголю. Колись вона почала обнімати свого колегу не по дружньому. Звичайно скандал. Не понятні дзвінки, смс. Бо вона, коли дуже вип’є, то в неї «зносить кришу». Вона добра господиня. Потім через рік з’явилася дитина.
Через рік ми змінили місце прописки — переїхали до неї в місто, де вона раніше проживала. В нас в обох гарна робота, добре оплачується. Але робота — постійно пізно приходить (така робота в неї). З дитиною майже не займається. Як в лікарню з дитиною, то в неї робота. Як кудись разом сходити, то вона не хоче. В неї тільки одні проблеми — шопінг, нігті, стрижка, покраска…. 
Дуже любить випити пиво, але постійно «шліфує» шампанським. На роботі також виїзди на природу або в кафе. Додому вертається пізно і в стані не дуже доброму. Переписки в фейсбуці та у вайбері з колегами, або іншими чоловіками постійно. Коли мене вдома немає, то вночі переписується із чоловіками. Може сісти і випити пляшку шампанського сама.
Відносно алкоголю, то після випитого її тягне на секс…. звичайно раніше чоловіків було багато….
Останнім часом, коли на роботі, то перестала майже брати телефон, відповідати на повідомлення — каже, що дуже зайнята. В суботу, коли потрібно їй на роботу, то також майже не відповідає.
Останньою каплею, було те, що коли ми випили пива вдома, то вона попросила, щоб я купив шампанського. Я завжди проти цього, але сходив, бо вона може сама сходити. Коли випила вона його, а я пив пиво, то я пішов вкладати дитину спати, а вона ще захотіла, але я був проти. То вона швидко одягнулася і на таксі поїхала. Через півгодини я єлі дозвонився до неї і вона сказала, що скоро буде. Приїхала майже через 3 години п’яна. На питання, де ти була, вона відповідала: Пішов на х…….. В нас вийшов великий скандал — я її побив. Я зірвався. Я довго терпів. В мене воно накопичувалося роками. Я не витримав. Останній рік вона мені постійно казала, що ми різні, що нам потрібно розлучитися. І після цього вона подала на розлучення. Батьки її це знають, бо мама її була при розборках. Частенько вони вмішуються в наше життя — живуть близько. Вони її не захищають, але і не одобрюють те, що я її побив. Вже другий раз за 5 років вона кидалася на мене з ножами…. Добре, що все минулося, не рахуючи порізаних її рук та пробитих ножами дверей. 
На мою думку, її цікавлять чоловіки, але ж я її не зловив на гарячому, але знаю, що інколи переписується із минулими «знайомими»…. Я стараюся контролювати ситуацію — зустрічаю з роботи і додому, часто дзвоню до неї… Я їй вірю, але щось в мене всередині шкребе, бо я її знаю…
Я дуже її кохаю, дуже люблю дитину (понад усе). На нашу дитину вона «оре» з матюками — недарма вона раніше казала, що не хоче мати дитину, а тепер каже, що дуже любить. Від першого шлюбу в мене є дитина, то вона проти неї — жодного разу син не був у нас вдома. Посуду мию, закатку всю закатую я сам, і іще багато чого по господарству…. Може потрібно було відразу все ставити на свої місця? 
На даний час в нас все нібито нормально — ходимо на роботу, їмо разом, але ж ми знаємо, що скоро буде суд. Я звичайно буду проти. Вона за розлучення. П’янки до добра її не доведуть. Будуть нею користуватися хто захоче… Я люблю також пиво випити, але я знаю, коли зупинитися. 
Як нам вийти з даної ситуації? Як зберегти сім’ю? Що не правильно вона робить і я? Я хочу з нею бути. Дуже хочу.
2 292
показать предыдущие комментарии
Нравится: {{comment.likes.length}}
ответить скрыть

Вы можете отредактировать комментарий:

СОХРАНИТЬ ИЗМЕНЕНИЯ ОТМЕНИТЬ
ОТПРАВИТЬ
Нравится: {{com.likes.length}}
ответить скрыть

Вы можете отредактировать комментарий:

СОХРАНИТЬ ИЗМЕНЕНИЯ ОТМЕНИТЬ
ОТПРАВИТЬ
ОТПРАВИТЬ
ЗАГРУЗИТЬ ФАЙЛ ДОБАВИТЬ ССЫЛКУ ДОБАВИТЬ
Чтобы написать комментарий, войдите на сайт под своим именем