X

Потрібна порада

Доброго вечора.  Мені потрібна ваша порада. Три місяця назад я родила другу дитину. Пологи були без ускладнень. Після виписки піднялась температура, сказали що від грудей. Цілий тиждень розминали Груди, температуру тільки збивали уколами але вона знов піднімалася до 40 і так трималась. Груди боліли жахливо, боляче було навіть руку підняти. Як брала дитину годувати то сльози самі текли від болі, не могла перестати плакати. В решті решт прописати антибіотики, після чого молоко пропало взагалі. Потом були христини і родини. В півтора місяця ми з малою попали в лікарню, у неї були сильні хрипи. Я дуже переживала, але старалась тримати себе в руках і не показувати  цього. Тиждень там пролежили. Коли виписали додому так вийшло що ночувала одна з дітьми. Вночі коли отямилась і відкрила очі виявилось що я стою посеред кімнати і трясу старшого сина за плечі з криками "Чого ти плаче?" А він від переляку  чи страху почав пісяти прямо посеред кімнати. Я не могла згадати як так вийшло, як я опинилась посеред кімнати, хто кого збудив, я його чи він мене. Чи чого я на нього кричала, раніше я так себе не поводила. Все як в тумані. Коли розказала чоловікові  і батькам, то в шутку сказали що криша поїхала. Після всього цього малеча поправилась і стала геть спокійна. Їсть нормально, спить тоже. Вночі встає лише раз, два чи три раза максимум їсти і спить далі. Але коли я просинаюсь вночі її годувати то стаю якась нервозна і дратівлива. Постійно накричу на чоловіка, чи просто на всю хату висказую своє невдоволення. Буває що посварюсь з чоловіком а на ранок цього не помню. Так ось в мене виникло питання чи в мене справді "криша їде" як мені ото сказали в шутку чи все це само собою пройде?що мені робити? Просто чекати коли все закінчиться?
1 206
Татьяна Филоник 22.02.2018 17:22:21

Ваш стан може бути наслідком фізичного та психічного виснаження внаслідок пологів, вашої хвороби,хвороби малюка та пов'язаного з цим стресу. Треба також враховувати, що гормональний фон не відновлюється відразу після пологів, а може "стрибати" на протязі року. Хронічне недосипання  та втома теж виснажують нервову систему. Якщо ви можете виключити, або хоча б зменшити вплив цих факторів, це може допомогти.
Але варто звернутися до лікаря-невропатолога з метою виключення серйозних захворювань, тому що іноді такі "провали" в памяті можуть бути симптомом епілепсії. Лікар огляне вас, проведе ЕЕГ-дослідження(електроенцефалографія) і надасть необхідні рекомендації за результатами дослідження. Якщо ніяких патологічних змін виявлено не буде, то цей же лікар може призначити вам легкі заспокійливі препарати,щоб трішки знизити навантаження на нервову систему(при умові,що ви закінчили грудне вигодовування).

Чтобы написать комментарий, войдите на сайт под своим именем