X

Глибокі ріки течуть тихо: Кохання

Глибокі ріки течуть тихо: Кохання
Глибокі ріки течуть тихо...
Про кохання багато розмов не буває, звісно краще ним займатись в різних проявах. 
Раніше я була переконана, що це таке бум-бац, те, що кипить, зриває дах. зараз для мене це про закоханість, пристрасть. Енергетично заряджений стан, емоційне піднесення нестабільне, кидає з холоду в жар. Думаю, такі переживання можуть бути непоганим первинним паливом для «локомотива стосунки», а можуть усе спалити, знищити бажання хоч колись та якось рухатись тим «локомотивом». 
Не кожна закоханість переростає у кохання, зрештою не кожне кохання розпочинається із божевілля. 
При пристрасній закоханості люблять не когось, а свої переживання, кураж; дії, які роблять «в ім‘я любові», «чи заради коханого(ої)» - один із варіантів самоствердження, можливість відкрити нові грані себе, або втеча від самотності, відчаю, прагнення «коханням» заліпити душевні дірочки. ці почуття виникають не до реальної людини, а до нашого внутрішнього, спроектованого назовні, образу.
Вчасно попалась книжка «Ми». Ідеї автора мені резонують. Він на прикладі Трістана та Ізольди проявив романтичну закоханість, чим обумовлена і чому така популярна на Заході, як вона невротизує пару та їхніх дітей, та про кохання, таке просте, спокійне, яке зароджується при контакті двох присутніх, включених в реальність людей, поглиблюється щодня самим відношенням одне до одного, яке малопомітними ніжними ниточками пронизує серця, і яке так тихо, але густо вібрує.
 
показать предыдущие комментарии
Нравится: {{comment.likes.length}}
ответить скрыть

Вы можете отредактировать комментарий:

СОХРАНИТЬ ИЗМЕНЕНИЯ ОТМЕНИТЬ
ОТПРАВИТЬ
Нравится: {{com.likes.length}}
ответить скрыть

Вы можете отредактировать комментарий:

СОХРАНИТЬ ИЗМЕНЕНИЯ ОТМЕНИТЬ
ОТПРАВИТЬ
ОТПРАВИТЬ
ЗАГРУЗИТЬ ФАЙЛ ДОБАВИТЬ ССЫЛКУ ДОБАВИТЬ
Чтобы написать комментарий, войдите на сайт под своим именем